A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ярославецька початкова школа
Кролевецької міської ради Сумської області

Виховна робота

Дата: від до Скинути

Про участь в конкурсі "Новорічний подарунок місту"

Вже в минулому році в грудні місяці наші діти Нікіта Пушнін та Деніс Шкамерда з допомогою дорослих зробили новорічну іграшку-прикрасу сніжинку з метою участі в конкурсі "Новорічний подарунок місту". Конкурс ініцюювався та був проведений відділом культури і туризму, та відділом освіти Кролевецької міської ради. Роботи оцінювались за критеріями: авторська техніка виконання; креативність та іноваційний підхід; презентабельність, естетичність та оригінальність.

23:50 11.01.2022

Екотворчість - вчимося))

Вже відтепер минулого року весною разом з дітьми Ярославецької школи ми включились до акції "Очистимо довкілля від пластику". І добре, до речі, попрацювали)) Ця тема спонукала до роздумів... і до дій подальших. Зараз ми творимо і створюємо! Поміркували і вирішили - такий пластик потрібний і самим, бо дуже це цікавий матеріал для творчості. Тим більше, що транспортувати його до міста майже не реально(( А створюючи красиві та потрібні речі подовжуємо слугування пластику та відтерміновуємо його попадання до довкілля.

23:03 09.01.2022

Новий рік зустріли весело!

 Новий 2022 рік дітлахи Ярославецької початкової школи та дитсадочка "Пролісок" зустрічали та святкували разом. Свято вдалося, бо як може бути по іншому? !.. Ігри, конкурси, хороводи, танці, пісні і головне - подарунки! Все це разом створило свято та святковий настрій. І чудові спогади ще будуть багато-багато років зігрівати всіх учасників цього дійства!..

12:18 31.12.2021

Еко-акція «Зберемо пластик – збережемо природу»

    Діти нашої гімназії приєднались до еко-акції «Зберемо пластик – збережемо природу», та активно взяли в ній участь. Захід проводився в формі конкурсу одночасно для дітей трьох сільських громад – Тулиголове, Ярославець, Зазірки. Горді та задоволені, що за кількістю зібраного пластику та скла зайняли 2 та 3 місце.

06:42 21.05.2021

День пам'яті Героїв Крут

В Ярославецькій ЗОШ учні 2-9 класів переглянули відео "Герої Крут" та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

14:34 29.01.2020

Протипожежна безпека

В Ярославецькій ЗОШ учителі Рябко Надія Леонтіївна, Дзюбинська Тетяна Григорівна та Коваленко Олександр Вікторович провели практичне заняття з протипожежної безпеки. Вони розповіли про правила безпеки вдома та в школі, порядок дій при виникненні пожежі та провели учнів до всіх наявних евакуаційних виходів.

15:15 27.01.2020

День Соборності України!

В Ярославецькій ЗОШ І-ІІ ст. відбулися заходи присвячені Дню Соборності України. Діти переглянули фільм та провели тематичну лінійку "Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг".

14:44 22.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора