A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ярославецька початкова школа
Кролевецької міської ради Сумської області

Виховна робота

Дата: від до Скинути

Обереги для Захисників

 Всю свою повагу, шану, любов та захоплення нашими Героями, діти вклали в ці маленькі обереги ляльки-мотанки, які завдяки їх енергетиці набувають надзвичайної сили та додають іще більше стійкості та сміливості нашим Захисникам. Обереги були передані нашим хоробрим воїнам і вже радують їх.

12:41 13.02.2023

Бій за майбутнє

Сто один рік тому, 29 січня 1918 року, відбувся бій під Крутами. Тоді близько 400 курсантів і студентів стримали наступ на Київ майже чотиритисячної армії більшовиків.

05:08 29.01.2023

Новорічне свято

Дитинство повинно залишатись дитинством. Ніхто не забере свято у наших дітей...

16:49 01.01.2023

День Гідності та Свободи

21 листопада ми відзначатимемо День Гідності та Свободи, встановлено на честь початку двох знаменних для новітній історії України подій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Це одна із найважливіших для нас дат. В школі даній події був присвячений пізнавально-інформаційний урок. В формі доступній для сприйняття дітей було розкрито значення цього Дня і свої емоційні враження вилили в малюнки

07:07 22.11.2022

Ой на Василя, та на Маланку!..

Народні традиції, то не просто ритуали, а і таке підґрунтя, яке для кожної спільноти є не тільки базовим, а і ресурсним. От саме таким і був наповнений наш день 14 січня, що в народі називають «Василя та Маланки».

10:27 17.01.2022

Про участь в конкурсі "Новорічний подарунок місту"

Вже в минулому році в грудні місяці наші діти Нікіта Пушнін та Деніс Шкамерда з допомогою дорослих зробили новорічну іграшку-прикрасу сніжинку з метою участі в конкурсі "Новорічний подарунок місту". Конкурс ініцюювався та був проведений відділом культури і туризму, та відділом освіти Кролевецької міської ради. Роботи оцінювались за критеріями: авторська техніка виконання; креативність та іноваційний підхід; презентабельність, естетичність та оригінальність.

23:50 11.01.2022

Екотворчість - вчимося))

Вже відтепер минулого року весною разом з дітьми Ярославецької школи ми включились до акції "Очистимо довкілля від пластику". І добре, до речі, попрацювали)) Ця тема спонукала до роздумів... і до дій подальших. Зараз ми творимо і створюємо! Поміркували і вирішили - такий пластик потрібний і самим, бо дуже це цікавий матеріал для творчості. Тим більше, що транспортувати його до міста майже не реально(( А створюючи красиві та потрібні речі подовжуємо слугування пластику та відтерміновуємо його попадання до довкілля.

23:03 09.01.2022

Новий рік зустріли весело!

 Новий 2022 рік дітлахи Ярославецької початкової школи та дитсадочка "Пролісок" зустрічали та святкували разом. Свято вдалося, бо як може бути по іншому? !.. Ігри, конкурси, хороводи, танці, пісні і головне - подарунки! Все це разом створило свято та святковий настрій. І чудові спогади ще будуть багато-багато років зігрівати всіх учасників цього дійства!..

12:18 31.12.2021

Еко-акція «Зберемо пластик – збережемо природу»

    Діти нашої гімназії приєднались до еко-акції «Зберемо пластик – збережемо природу», та активно взяли в ній участь. Захід проводився в формі конкурсу одночасно для дітей трьох сільських громад – Тулиголове, Ярославець, Зазірки. Горді та задоволені, що за кількістю зібраного пластику та скла зайняли 2 та 3 місце.

06:42 21.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора