A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ярославецька початкова школа
Кролевецької міської ради Сумської області

Цікаві факти з психології та інформація корисна для кожного. Самопізнання та самовдосконалення.

Психологічні знання та навики потрібні кожному. Адже вони допомагають нам краще розуміти себе, один одного, стосунки між нами. Вони дають нам можливість краще турбуватися про власний психологічний стан, власне психічне здоров’я – і звісно ж, краще розуміти інших, мати більше взаємного розуміння у спілкуванні, загалом глибші стосунки. Психологічні знання та навики потрібні в усіх сферах – вихованні дітей, подружніх стосунках, у праці з клієнтами наших послуг (особливо, якщо це праця у сфері людина-людина), спілкуванні з колегами по команді на роботі, ефективній самоорганізації часу та постановці життєвих цілей та багатьох інших. Психологічні знання потрібні також просто у нашій життєвій подорожі на усіх її вікових етапах – адже усі ми рано чи пізно зіткнемося з завданнями, щодо яких психологічні знання та навики будуть справді помічні, – вирішенні міжособистих конфліктів у родині, пережитті втрати, підтримці близької людини, що переживає депресію і т.п. Певною мірою кожна людина мала би вміти бути «трохи психологом, трохи психотерапевтом» для турботи про психічне здоров’я та благополуччя своє та своїх рідних та друзів – десь у схожий спосіб, як кожна людина має мати знання щодо того, як турбуватися про фізичне здоров’я, здоровий спосіб життя, першу медичну допомогу… Розуміння людської душі є одним з найважливіших життєвих вмінь, складовою «життєвої мудрості», втім його непросто здобути.

Дата: від до Скинути

Цикл соціальних роликів з порадами психолога

Дивіться всі 8 серій циклу “Корисно для кожного”, створеного Асоціацією кіноіндустрії України. Режисерами проєкту виступили Олег Маламуж (“Мавка. Лісова пісня”) та Ольга Гібелінда.

12:10 13.12.2022

20 найцікавіх фактів з психології

     Наразі в Україні триває «Тиждень психології» і це свято не тільки фахівців, а кожного з нас, бо психологія як наука вивчає психічні явища (мислення, почуття, волю), та поведінку людей пояснення якої знаходимо в цих явищах. А ми всі істоти соціальні і тому постійно перебуваємо на «перетинанні» цих психічних проявів. Саме тому більш ефективно можемо взаємодіяти з іншими коли накопичуємо свій досвід та використовуємо знання, які нам дає наука. Ось в цю «скарбничку» 

09:28 22.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора