A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ярославецька початкова школа
Кролевецької міської ради Сумської області

Практичні поради

Ми всі зараз переживаємо страшні часи й однією із головних задач на сьогодні – зберегти своє ментальне здоров'я і допомогти близьким. 

З огляду на надзвичайну актуальність психічного здоров’я особистості саме в цей час, пропонуємо вам скористатись практичними порадами та інформаційним матеріалом з цієї проблеми.

Нагадаємо, що психологічно здорова людина – це, насамперед, людина творча, життєрадісна, така, що пізнає себе і навколишній світ не лише розумом, а й відчуттями, інтуїцією. Вона повністю приймає саму себе і водночас визнає цінність і унікальність людей, що оточують її. Така людина покладає відповідальність за своє життя передусім на себе й вчиться на помилках. Її життя наповнене сенсом, хоча вона не завжди формулює його для себе. Вона постійно розвивається і, звичайно, сприяє розвитку інших людей. Вона адаптується до умов життя, що швидко змінюються. І що важливо – вміє перебувати в ситуації невизначеності, довіряючи тому, що буде з нею завтра. Відтак, можна сказати, що «ключовим» словом для опису психологічного здоров’я є слово «гармонія» або «баланс». І насамперед – це гармонія між різними складовими людини: емоційними й інтелектуальними, тілесними і психічними, тощо.

То ж всім нам повернутись до такого гармонійного стану!

Зберігаємо спокій, турбуємось про себе та своїх близьких, прислухаємось до практичних порад та застосовуєм їх.

В разі потреби телефонуйте - 0976574909, 0667992055 (практичний психолог Ярославецької початкової школи Ніна Анатоліївна Кандиба).

Дата: від до Скинути

Все буде Україна!!!

В цей складний час гумор та мистецтво стають особливо важливими для збереження психічного здоров'я. І мультиплікаційне мистецтво, в цьому сенсі, також дуже важливе - особливо з моментами доопрацювання невідомими авторами))

08:54 06.03.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора