A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ярославецька початкова школа
Кролевецької міської ради Сумської області

Новини

Дата: від до Скинути

Свято Миколая!

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

10:30 18.12.2020

Новий рік наближається

Учні та вчителі нашої школи підібрали шаблони витинанок для декору вікон. Ці цікаві витинанки можна вирізати усією сім'єю, що сприяє всебічному розвитку дітей, та прикрасити вікна вдома та в школі, задля новорічного настрою. Бажаємо всім гарного настрою та плідної роботи! 

13:40 15.12.2020

Створення каліграм на природничу тематику

Дуже важливим фактором зацікавлення учнів у вивченні української літератури є мотивація діяльності на уроці.Саме створення каліграм на певну тематику спонукає школярів до творчості, пошукової роботи, розвиває естетичні смаки.

14:30 14.12.2020

Новорічна майстерня відкрита

Стрімко наближаються новорічні свята і юні здобувачі освіти нашої школи вже розпочали активну підготовку до зустрічі Нового року. Процес виготовлення святкових прикрас, то не тільки діяльність для створення передсвяткового настрою, але й прояв творчого підходу та бачення, втілення фантазійних задумів. Сьогодні майстрували прикраси учні 4 класу і це тільки перша сторінка з передсвяткових налаштувань. То ж успіху нам усім в таких чарівних справах!

16:52 11.12.2020

Ековиховання і творчість в тренді нашої школи

Сьогодні і найближчі дні, що традиційно присвячені передсвятковим новорічним  приготуванням , у нашій школі проходять творчо, та з акцентами на екологічному вихованні. Адже скоро розпочнуться масові вирубки ялиночок та сосонок, а це не є життєвою необхідністю, а навіть навпаки – свідчить про дещо обмежений світогляд. Адже свято можна створити так, щоб не нашкодити природі та довкіллю. Саме з такими міркуваннями і таким підходом діти готують новорічні композиції з гілочок дерев  ялини, сосни та туї. Діти в захваті від такої діяльності, бо творити люблять і вміють. Адже тут обмежень фантазії нема – окрім врахування законів композиції та гармонії. Ну і, звісно, наявним  декором.

13:57 09.12.2020

День української хустки

Учні та вчителі Ярославецької ЗОШ І-ІІ ступенів долучилися до святкування Дня української хустки, який проходить 7 грудня. Були проведені такі заходи: флешмоб "На хустки Україна багата", майстер-клас по зав'язуванню хусток. показ презентації "Хустка - крила над батьківським краєм".

13:01 07.12.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора