A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ярославецька початкова школа
Кролевецької міської ради Сумської області

Бачити найкраще в кожному

Дата: 15.02.2021 16:06
Кількість переглядів: 222

      Саме цьому учні нашої гімназії вчились протягом декількох днів минулого тижня. Адже ці дні були наповнені особливими компліментами та зізнаннями в коханні по всьому світу. Але ми дещо «пере форматували» це свято і просто вчились бачити краще в тих хто поруч.

      Завдання не таке легке навіть для дорослих, а для декого і зовсім недосяжне… Було і дітям не так просто визначитись з пошуками найкращого в своїх однокласниках та товаришах по гімназії, але ми справились)

      Результати були опрацьовані та роздруковані для кожного з його найкращими характеристиками за версією самих дітей. Прикріпились ці послання до цукерок, та кожна дитина знаходила на чарівному дереві такі сюрпризи.

     Дуже сподіваємось, що ці «записочки» будуть для дітей мотивуючими та такими, що нададуть поштовх до самовдосконалення, а можливо і стануться в нагоді в особливі життєві хвилини…

     А педагогічний колектив дітям від щирого серця зичить не втрачати, а набувати та вдосконалювати уміння бачити чудове, позитивне та найкраще в оточуючих людях, в подіях, в житті. Це дійсно цінна особливість характеру, яка допоможе долати всі перешкоди та не втратити оптимізм.

 

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора