A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ярославецька початкова школа
Кролевецької міської ради Сумської області

Цикл соціальних роликів з порадами психолога

Дата: 13.12.2022 12:10
Кількість переглядів: 25

Дивіться всі 8 серій циклу “Корисно для кожного”, створеного Асоціацією кіноіндустрії України. Режисерами проєкту виступили Олег Маламуж (“Мавка. Лісова пісня”) та Ольга Гібелінда.

Від ранку 24 лютого 2022 року життя кожного з нас змінилось. Із початком повномасштабного вторгнення росії в Україну багато українців опинились у надскладній ситуації та потребують психологічної підтримки чи поради.

Як розмовляти з дитиною про війну? Як справлятися зі стресом? Як впоратись з синдромом “того, хто вижив” та зберегти емоційний зв’язок у тимчасовій розлуці з родиною? “Корисно для кожного” зібрали прості та дієві поради, аби допомогти.

За темою: “Небезпечні знахідки”: актуальна анімація для перегляду з маленькими дітьми

Проєкт створено FIAU – Film Industry Association of Ukraine / Асоціація кіноіндустрії України, за підтримки Isar Ednannia / ІСАР Єднання у межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства” та за участі Malanka Studios.

Режисери – Олег Маламуж (“Мавка. Лісова пісня”“Викрадена принцеса: Руслан і Людмила”“Роксолана”) та Ольга Гібелінда, продюсер – Іванна Хіцінська, креативний продюсер – Ольга Гібелінда, композитор – Артем Бабурін. Закадровий текст читає Вʼячеслав Довженко.

Як зазначається, ця ініціатива має на меті підтримати українців, що страждають під час війни та надати їм корисні психологічні поради щодо алгоритмів поведінки у скрутних умовах, стресових ситуаціях та чутливих питаннях комунікації під час бойових дій та під впливом від їх наслідків.

https://www.cinema.in.ua/korysno-dlia-kozhnoho-tsykl-rolykiv/?fbclid=IwAR2RjN5YZ-JKvOzMWREUxXK9iCNw5f3wIzTbE7Y6hEpMiYojQg6BNSq9YAI

 

“Гаряча лінія” психологічної підтримки для українців в умовах війни: 0 800 4000 23.

Безкоштовно та цілодобово по всій території України з усіх мобільних операторів для дзвінків з-за кордону 

+38 050 493 03 07.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора