A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ярославецька початкова школа
Кролевецької міської ради Сумської області

Тиждень психології - Творчий звіт

Дата: 13.05.2021 09:34
Кількість переглядів: 124

 

Творчий звіт про Тиждень психології в Ярославецькій гімназії

19-23 квітня 2021 року

Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя.

З метою популяризації психологічних знань, формування психологічної культури педагогів, учнів, позитивного ставлення до школи, оптимістичного настрою в гімназії з 19 по 23 квітня було проведено Тиждень психології.

Враховуючи те, що для дітей середньої та старшої ланки навчання було дистанційної форми, то «заходи» проводились «онлайн».

Так з метою пізнання себе були через месенджер Viber дітям, батькам та педагогам пройти популярні тести з самодіагностики:

«Всіх вітаю) Наразі триває тиждень психології, то пропоную кожному побути в ролі "сам собі психолог" та пройти тест більше розважальний, але й такий, що допоможе підняти вам настрій)) То ж в подорож до самих себе!      https://online-test.club/teens/16-funny-faces.html#face-2   https://online-test.club/who-am-i/1-bird-or-tree.html »

На сторінці психолога нашого закладу освіти булла розміщена популярна інформація з психології «Цікаві факти про емоції»  http://yaroslavec.krolevec-osvita.gov.ua/news/07-36-46-23-04-2021/  та «20 найцікавіших фактів з психології» http://yaroslavec.krolevec-osvita.gov.ua/news/09-28-06-22-04-2021/

Для дітей, що перебували на дистанційній формі навчання було запропоновано «Обмінятись компліментами онлайн». Пропонувалось кожного ранку відправляти повідомлення своїм однокласникам з декількома словами компліментарного змісту. Це пропонувалось з метою привчити дітей до прояву уваги один до одного, виховувати вміння бачити в оточуючих краще, та вдаватись до аналізу як своїх особисісних якостей так і оточуючих.

Також разом поринали в світ своїх емоцій та почуттів через слухання улюблених музичних творів. В хвилинки відпочинку діти зробии малюнки свого музичного настрою.

Декілька таких малюнків з дозволу авторів додаємо))« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора