A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ярославецька початкова школа
Кролевецької міської ради Сумської області

Матеріально-технічне забезпечення

Навчально-методичне забезпечення навчальних кабінетів

У зв’язку з практичною спрямованістю навчання продовжено роботу щодо оснащення необхідним сучасним обладнанням та навчально-методичним забезпеченням навчальних кабінетів школи. В закладі освіти функціонують 13 навчальних кабінетів, з них: 4 кабінетів початкової школи, 1 комбінована майстерня, 1 спортивний зал.  Кабінети відповідають нормативним та санітарно-гігієнічним вимогам.

В кабінетах, класних кімнатах вчителями та батьками зроблені капітальні та ґрунтовні поточні ремонти, після яких кабінети набули новий естетичний вигляд, відповідають сучасним вимогам. Складені паспорти кабінетів відповідно до сучасних вимог. Окрім того, кабінети забезпечені навчально-методичною літературою, в достатній кількості матеріалами для реалізації практично-дійової і творчої складових змісту навчання, матеріалами    для індивідуальної підготовки вчителя до занять та підвищення його методичного рівня.  В кожному кабінеті представлені творчі роботи учнів, матеріали до тематичного оцінювання, різнорівневий дидактичний матеріал, постійні та динамічні експозиції тощо.

В наступному навчальному році слід продовжити роботу по сповненню матеріально-технічної бази кабінетів навчальним приладдям та ТЗН, спланувавши роботу по залученню позабюджетних коштів.

На території школи діє шкільна майстерня, наявний гараж для автобуса.

В приміщенні школи є шкільна їдальна на 100 місць.

Регулярно проводиться косметичний ремонт кабінетів та котельні.

Проведено капітальний ремонт частини даху шкільного приміщення.

Придбано шкільний автобус, для забезпечення перевезення дітей Ярославецької ЗОШ, Тулиголівської ЗОШ та Дубовицької ЗОШ, за програмою «Шкільний автобус» за спільні кошти районного бюджету та Ярославецької сільської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора