A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ярославецька початкова школа
Кролевецької міської ради Сумської області

Досягнення

Робота з обдарованими та здібними учнями

Головною метою Концепції розвитку Ярославецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів є творча особистість, чому і підпорядкована індивідуальна робота   з обдарованими дітьми. На підставі річного плану роботи закладу освіти, було сплановано систему заходів щодо роботи з обдарованими дітьми та талановитою молоддю школи, поновлено банк  даних про обдарованих та здібних учнів школи.

Упродовж жовтня 2018 року 21 учень школи взяв участь у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. у ІІ етапі олімпіад участі не взяли.

 

                                     Творчі конкурси учнів (переможці районного етапу)

ПІБ учня

Клас

Конкурс

Місце

Учитель

Шкеамерда Дмитро

5

Конкурс з української мови імені П.Яцика

ІІІ

Щур Т.В.

Борщ Єлизавета

3

Конкурс читців творів Т.Г. Шевченка

ІІІ

Щур Т.В.. Борщ В.П.

 

Командні конкурси та змагання (переможці районного рівня)

Конкурс

Місце

Учитель

Спартакіада серед шкіл ІІ-ї групи

І

Козлова А.В.

 

Учні школи 2-9-х класів (30 учнів) взяли активну участь у міжнародному інтерактивному конкурсі з математики «Кенгуру»; у Міжнародному інтерактивному конкурсі з природознавства «Колосок» учні 2-9 класів (32 чоловік); у Міжнародному  інтерактивному конкурсі з фізики «Левеня» - учні 7-9 класів (3 учні).

Наші спортсмени

16 лютого 2018 року у місті Кролевець відбулися відкриті районні  змагання з тенісу серед шкіл III групи. Ярославецька ЗОШ I-III ступенів виборала 3 місце. Активну участь в змаганнях взяли Пашко Вєроніка, Костюк Олександр, Гагін Олександр, Василько Олексій. Серед призерів змагань опинився учень 7-го класу Костюк Олександр, який зайняв почесне III місце!


28 жовтня 2017 року у місті Кролевець відбулися відкриті районні змагання зі спортивного орієнтування на призи голови Кролевецької РДА, у якому наші учні взяли активну участь. Серед призерів змагань опинився і наш Федько Максим, учень 4 класу, який зайняв почесне ІІ місце. Так тримати, Максиме! Успіхів та перемог тобі в подальших змаганнях!


28 грудня в спортивному залі  ДЮСШ пройшов фінал районних змагань з баскетболу серед загальноосвітніх навчальних закладів Кролевецького району. До фіналу вийшли: Дубовицька ЗОШ, Обтівська ЗОШ, Тулиголівська ЗОШ, Ярославецька ЗОШ. Змагалися за коловою системою в одне коло. Результати:

 • І місце - Обтівська ЗОШ;

 • ІІ місце - Тулиголівська ЗОШ;

 • ІІІ місце - Ярославецька ЗОШ;

 • IV місце - Дубовицька ЗОШ.

Переможець та призери змагань нагороджені грамотами та медалями відповідного ґатунку від відділу освіти КРДА.

Вітаємо наших учнів з почесним ІІІ місцем!


18 травня відбулися районні змагання з легкоатлетичного чотириборства серед загальноосвітніх шкіл в залік XXIV спортивних ігор школярів.

Участь приймали команди:

 • Дубовицька ЗОШ;

 • Тулиголівська ЗОШ;

 • Алтинівська ЗОШ;

 • Ярославецька ЗОШ;

 • Обтівська ЗОШ;

 • Ленінська ЗОШ;

 • Грузчанська ЗОШ

В командній першості місця розподілилися таким чином:

1 місце – Алтинівська ЗОШ (521 бал);

2 місце – Грузчанська ЗОШ (498 бали);

3 місце – Тулиголівська ЗОШ (478 бали);

4 місце – Обтівська ЗОШ (475 бала);

5 місце – Спаськівська ЗОШ (461 бал);

6 місце – Ярославецька ЗОШ (412 бали);

7 місце – Дубовицька ЗОШ (377 бали).


11 березня в м. Кролевець відбулись районні змагання з баскетболу серед дівчат, в залік ХХІV районних спортивних ігор школярів.

Прибуло на змагання п`ять загальноосвітніх шкіл району: Грузьке, Дубовичі, Тулиголово, Обтово, Ярославець. Змагалися за коловою системою в одне коло.  Наші дівчата зайняли почесне ІІІ місце.


19 лютого в спортивному залі РДЮСШ (Б/К) відбувся фінал районних змагань з волейболу серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів.  Наша команда зайняли почесне ІІ місце. Хлопці показали сильну командну гру та високу індивідуальну майстерність. Молодці!

 


Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора